mobtermő

gyorkel

Új felhasználó
Tagság
2024, dec. 30
Üzenet
1
Szeretnék segítséget kérni. kiástam egy erődöt a normál világban, mivel pont ott van, ahová az iránytű mutat. gondoltam jó kecó lesz belőle :) . a kérdésem az lenne, hogy a mobtermőket hogyan tudnám kiütni. eddig amit találtam, azokat sikerült régebben, itt viszont sehogyan sem sikerül.
 

Elérhető felhasználók

Jelenleg nincs elérhető felhasználó.

Fórum statisztika

Téma
141
Üzenet
279
Felhasználók
203
Új felhasználó
SilverWolf
Vissza
Top